Sosyal Güvenlik Ailesinden Efsane Başkana Plaket

Sosyal Güvenlik Ailesi Derneği, Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanları için görüşmelerine hız verdi. Son olarak Derneğimiz Denetim Kurulu üyesi Demet TÜRKSEVER ile Derneğin Şanlıurfa Temsilcileri Ümmügülsüm ALTIN ve Ali GÜNDÜZ Sosyal Güvenlik Kurumu GSS Tescil ve Prim Daire Başkanı Uğur ÜNALAN ‘ a plaket takdim etti.

Büro Memur Sen Genel Başkanlığı döneminde kendisine Efsane Başkan yakıştırması yapılan Başkan ÜNALAN, henüz Sivil Toplum Kuruluşu olmadan önce grup olarak faaliyet gösteren Arkadaşlarımıza, Dernek oluşum süreci ve sonrasında da Derneğin faaliyetlerine her fırsatta desteğini ifade edip, Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanları özlük haklarının iyileştirilmesi konulu Twitter etkinliklerine dahi katılıyor.

Şanlıurfa ziyaretinde başta Dernek Başkanı Burak Dinçer‘i ve Derneğin çalışmalarını takdir ettiğini ifade eden Başkan ÜNALAN, kendisine takdim edilen plaketi kabul etti. Tıpkı Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr.Mehmet Selim BAĞLI gibi Başkan ÜNALAN da derneğe Benim Ailemifadesini kullandı.

Yazarımız Uzman SGK Kadro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir