Sosyal Güvenlik Ailesi Derneğinden Teşekkür Mesajı

Uzman SGK sitesi olarak bir çok defa haberlerine sitemizde yer verdiğimiz Sosyal Güvenlik Ailesi Derneğinin resmi sitesinde bugün Dernek Genel Başkanı Burak DİNÇER, eğitim mazereti nedeniyle atama bekleyen Personele, yetkileri dahilinde gerekli yardımı sağlayan Tüm il Müdürlerine teşekkür yazısı yayınlandı.

Yayınlanan mesaj....

Bizlerin amacı; kaybedilen özlük hakları sonrası böylesine büyük ve güzel bir ailenin yaşadığı mali kayıpları her platformda dile getirmek, bir bütünlük oluşturmak, ayrışan değil birleşen – kaybeden değil kazanan bir statüye sahip olmak değil midir?

Memur maaş artışlarının yazılı ve görsel basında sıklıkla ifade edildiği dönemlerde alışık olduğumuz bir kelime “En Düşük Memur Maaşı”ndan dahi daha düşük aylık gelire sahip olan insanlar, anayasal hakları olan eğitim hakkından faydalanırken, oluşan bazı durumlardan dolayı bekleme sürecine geçmek zorunda kalmışlardı.

Bu süreçte “Personelim zaten eğitim durumundan burada değildi, içinde bulunduğu süreçte gitti, geldi, kalacak yer vb. ekstradan maliyeti olmasın, Kurumunu daha çok sevsin, burada kalsa performansı daha düşük olacak, ama giderse mağduriyeti giderilmesi nedeniyle oluşacak moral motivasyonla kurumsal aidiyet ve verimlilik artacak.” düşüncesiyle, İl Müdürlerimizin yetkisi dahilinde olan kısa süreli görevlendirmeler yaparak lider ile yönetici arasındaki farkı göstermiş olan personel ve kurumsal odaklı çalışan tüm İl Müdürlerimize, derneğimiz ve sosyal medya platformlarında birlikte hareket ettiğimiz tüm mesai arkadaşlarımız adına canı gönülden teşekkür ediyorum.

Burak DİNÇER

Sosyal Güvenlik Ailesi Derneği

Genel Başkanı

Yazarımız Uzman SGK Kadro

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir