Emekliye ikramiye müjdesi

Başbakan Yıldırım, Bakanlar Kurulu sonrası yaptığı açıklamada, emeklilere Ramazan Bayramı öncesi bin TL, Kurban Bayramı öncesi bin TL ikramiye verileceğini açıkladı. Buna göre emekliler yılda 2 defa ikramiye alacak. Peki bu ikramiyeler ne zaman verilecek? Başbakan Yıldırım’ın açıklamalarının ardından emekliler bu soruların yanıtlarını aramaya başladı. Emekli ikramiyelerinden hangi emekliler yararlanabilecek? İşte emekli ikramiyesinin detayları…

Berat gecesi bütün milletimizin Berat gecesini tebrik ediyorum. Yarın 1 Mayıs. AK Partiiktidarı döneminde 1 Mayıs resmi bayram haline getirildi. İşçi sendikalarımız, memur sendikalarımız bir bayram içinde bu bayramı kutluyorlar. Bu vesileyle vatandaşlarımızın Emek ve Dayanışma Bayramı’nı tebrik ediyoruz.

EMEKLİLERE MÜJDE

Emekli olmuş 12 milyonun üzerinde vatandaşımız var. Bunun dışında emekli olmadan aylık bağlanan gazilerimzi, şehit yakınlarımız var. Devletten emeklilik dışında maaş alanlar bunlara da her yıl Ramazan Bayramı öncesi ve Kurban Bayramı öncesi olmak üzere birer bayram ikramiyesi vereceğiz.

Sabah

emekliyi sevindiren haber: Bayram ikramiyesi geliyor

İkramiye ve seyyanen zam söylentisi

Yazarımız Uzman SGK

http://www.uzmansgk.com/hakkimizda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir